منو
سبد خرید

جشنواره زمستانی هُدهُد خرید،

اقساط  6 و 9 و12 ماهه

بدون پیش پرداخت

بلاگ RSS Feed

۲۱ بهمن ۱۴۰۲ آیا شارژ سریع باعث خرابی باطری می‌شود ؟
mostafa 0 9884
آیا شارژ سریع باعث خرابی باطری می‌شود ؟ مدت زیادی از آمدن شارژرهای پر سرعت به خصوص در گوشی های شیاِومی می‌گذرد. اما آیا این سرعت زیاد باعث خرابی و یا خالی کردن شارژ زودتر می‌شود ؟ برای جواب به این ..
۱۹ دی ۱۴۰۱ معرفی سه گوشی با رنج قیمت مناسب
simin 0 500
در این مقاله سعی داریم در مورد گوشی‌های مقرون به صرفه صحبت کنیم و از این میان مواردی را با رنج قیمتهای بین 5 تا 20 میلیون تومان معرفی کنیم. برای رسیدن به این هدف در ابتدا لازم است موارد مهم در خرید گ..
۱۹ دی ۱۴۰۱ بررسی محصولات سامسونگ در سال 2022
dorsa 0 8044
سامسونگ یکی از غول های صنعت وسایل دیجیتالی درسالی که گذشت محصولاتی را به بازار معرفی کرد و حال که در پایان سال میلادی قرار داریم؛ این محصولات را مورد بررسی قرار داده ایم تا مخاطب انتخاب هوشمندانه تری ..
۱۹ دی ۱۴۰۱ آیا آیفون 14 به زودی ریجستر می شود؟
fooroogh 0 662
همانطور که میدانیم از سال 1396 به بعد تمام گوشی های وارداتی باید در سامانه همتا ثبت شوند. با این حال سامانه همتا در گزارشی جدید به این موضوع اشاره کرده است  که رجیستر آیفون 14 فعلا امکان‌ پذیز نیست و ..
۲۴ شهریور ۱۳۹۳ علت ارزانی و گرانی صفحه ی نمایش انواع تلفن همراه
mostafa 0 11
  علت ارزانی و گرانی صفحه ی نمایش انواع تلفن همراه دو دسته بندی اصلی ،تفاوت گران و ارزان بودن صفحه نمایش تلفن همراه : 1 . صفحه  نمایش کریستال مایع یا به انگلیسی ( Liquid Crystal Display ) LCD ارز..
۱۸ بهمن ۱۴۰۲ سنسورها و ویژگی‌های دوربین گوشی و انواع آن (بخش اول )
mostafa 0 56
سنسورها و ویژگی‌های دوربین گوشی و انواع آن (بخش اول ) پردازشگر سینگال تصویر (  ISP ) بخش مهمی از تجربه دوربین گوشی‌های هوشمند، پردازشگر سیگنال تصویر (ISP) است، این بخشی از سیلیکون موجود در چیپست/C..
۱۹ بهمن ۱۴۰۲ دلیل تفاوت قیمت صفحه نمایش تلفن همراه
mostafa 0 55
 دلیل تفاوت قیمت صفحه نمایش تلفن همراه   دو دسته بندی اصلی برایصفحه نمایش تلفن همراه وجود دارد که به توضیح آنها میپردازیم: 1. صفحه نمایش کریستال مایع یا به انگلیسی  )Liquid Crystal Display(LCD 2. ..
۱۲ بهمن ۱۴۰۲ سنسورها و ویژگی‌های دوربین گوشی و انواع آن (بخش اول )
mostafa 0 27
سنسورها و ویژگی‌های دوربین گوشی و انواع آن (بخش اول ) پردازشگر سینگال تصویر (  ISP ) بخش مهمی از تجربه دوربین گوشی‌های هوشمند، پردازشگر سیگنال تصویر (ISP) است، این بخشی از سیلیکون موجود در چیپست/CPU..
نمايش 1 تا 8 از 8 (1 صفحه)